Доставка

Для замовлення товару Ви повинні вказати місто та номер відділення нової пошти, на який хочете отримати Ваше замовлення. Якщо Ви не знаєте номера відділення, Ви можете подивитися найближче від Вас відділення тут:

По Україні — Новою Поштою (по тарифам Нової Пошти).Оплата за доставку в Інтернет-магазині WladForge здійснюється в момент отримання замовлення. Наложеним платежем не працюємо. Оплату за доставку здійснює покупець.

Вартість доставки замовлення до складу орієнтовно 18-35 грн. Точну вартість доставки можна розрахувати тут: https://novaposhta.ua/delivery

Після відправки з нашого складу Вашого замовлення, ми надаємо Вам номер товарно- транспортної накладної: Приклад «59000011398015».

Маючи цей номер Ви можете відстежити місце знаходження Вашого замовлення і приблизні терміни прибуття його на Ваше відділення «Нової пошти». Подивитися це можна тут: https://novaposhta.ua/tracking/

Для отримання замовлення у відділенні «Нової пошти» при собі необхідно мати документ, який підтверджує особу одержувача, зазначеного при замовленні товару.

Будемо на Зв'язку

Пн -Не 9.00 - 22.00
+38 068 55 71 656
wladislav1986@gmail.com
shop@wladforge.com.ua


facebook VK